O nas

Finder nieruchomości Roman Dumych

Biuro nieruchomości prowadzone jest przez licencjowanego agenta Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości Romana Dumycha, będącego absolwentem Wydziału Informatyki (ZPSB) Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie (2022 r.).

„Cechą wyróżniającą moją firmę jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość języków obcych, ukraiński, polski i angielski co pozwala na tłumaczenie dokumentów i łatwość porozumiewania się. Kolejną przewagą jest znajomość procedur związanych z nabywaniem nieruchomości przez cudzoziemców, co znacznie ułatwia załatwianie formalności związane z funkcjonowaniem imigrantów w Polsce. Uważam, że moje usługi dla osób posiadających niski stopień znajomości języka polskiego ma istotne znaczenie dla uregulowania stanu formalno-prawnego nieruchomości, obsługi realizacji transakcji i wkładu w zwiększenie rentowności.”

„Dlatego proponuję usługi w języku polskim, ukraińskim oraz angielskim. Do każdego tematu podchodzę starannie, z uwagi na indywidualne potrzeby klienta. Proponuję klientom długofalową współpracę, w trakcie której będę na bieżąco informować o zmianach na rynku nieruchomości i kwestiach prawnych o zezwoleniu na nabycie nieruchomości przez cudzoziemca.”

W latach 2020 – 2021 Roman współpracował z biurem Rent nieruchomości Romanowicz. Gdzie zdobył doświadczenie w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, pozyskiwaniu ofert, przygotowywaniu pełnej dokumentacji nieruchomości do transakcji, profesjonalnej prezentacji ofert sprzedaży, doradztwie i pracy z klientami.

Nasi Partnerzy

ZSPON
Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Pośredników Obrotu Nieruchomościami – powstało w styczniu 1995r. z inspiracji szczecińskich pośredników. Jest organizacją zawodową zrzeszającą znane i uznane agencje pośredniczące w obrocie nieruchomościami z terenu województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Centrum Finansowy Expert
Zespół specjalistów zajmujących się obsługą Klientów w zakresie udzielania kredytów hipotecznych i gotówkowych, jak również pozyskiwania finansowania dla mikro, małych i średnich firm oraz korporacji.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: