Spacery wirtualne

Finder nieruchomości

Wirtualne spacery po Twojej nieruchomości

Wirtualna wycieczka pozwala na zdalną obecność w określonej lokalizacji i polega na przedstawieniu prawdziwego miejsca w wirtualnym świecie. Umożliwia przemieszczanie się z jednego punktu do drugiego i oglądanie we wszystkich kierunkach. Stworzenie wirtualnego spaceru 3D jest istotnym elementem dla obiektów turystycznych, terenów inwestycyjnych, muzeów, hoteli, ulic oraz wizualizacji pomieszczeń biurowych i mieszkań, które są przeznaczone do sprzedaży.Ta metoda to nie tylko nowoczesne interaktywne wyświetlanie informacji, lecz także dodatkowe narzędzie reklamy, ponieważ klasyczne metody, takie jak zdjęcia czy filmy, nie mogą oddać całej atmosfery i zanurzyć człowieka w bardzo realistycznej cyberprzestrzeni.

Praca inżynierska: „Wirtualny spacer po mieszkaniu”

Pełny ekran

Stworzenie wirtualnej wycieczki po mieszkaniu bez konieczności osobistej wizyty. Jest to sposób na ograniczenie zbędnych wizyt podczas pandemii. Dzięki temu potencjalni klienci będą mogli dokładnie sprawdzić i wybrać ofertę spełniającą ich oczekiwania, a realne wizyty będą składać głównie ci klienci, którzy są już zainteresowani ofertą.

Oferujemy wiele wariantów dopasowanych do Twoich potrzeb, czy to w przypadku biur nieruchomości czy osób prywatnych. Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik oraz rodzaje pakietów (ceny brutto).

Otrzymujesz publikację spaceru Evryplace, zdjęcia 360 stopni oraz kody i linki do zamieszczenia wirtualnej wycieczki na stronach www.

Członkowie ZSPON mają możliwość uzyskania rabatu na pakiet Light – 50 zł oraz Basic, Pro i Full taniej o 100 zł.

Chcesz mieć wirtualny spacer po Swojej firmie lub mieszkaniu? Napisz lub zadzwoń do nas.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: